Loading...
01/10
Canlı ( 59 )
logoKasımpaşa
1
logoGaziantep FK
0
01/10
17:00
logoMKE Ankaragücü
0
logoBaşakşehir FK
0
01/10
17:00
logoKayserispor
0
logoTrabzonspor
0
01/10
20:00
logoAdana Demirspor
0
logoGalatasaray
0
01/10
Bitti
logoPendikspor
3
logoGöztepe
0
01/10
16:00
logoSakaryaspor
0
logoYeni Malatyaspor
0
01/10
19:00
logoAltay
0
logoEyüpspor
0
01/10
19:00
logoÇaykur Rizespor
0
logoBodrumspor
0
01/10
Canlı ( 69 )
logoArsenal
3
logoTottenham
1
01/10
17:00
logoLiverpool
0
logoBrighton & Hove Albion
0
01/10
17:00
logoCrystal Palace
0
logoChelsea
0
01/10
17:00
logoBournemouth
0
logoBrentford
0
01/10
17:00
logoFulham
0
logoNewcastle United
0
01/10
17:00
logoSouthampton
0
logoEverton
0
01/10
19:30
logoWest Ham United
0
logoWolverhampton
0
01/10
16:30
logoKöln
0
logoBorussia Dortmund
0
01/10
16:30
logoWolfsburg
0
logoStuttgart
0
01/10
16:30
logoEintracht Frankfurt
0
logoUnion Berlin
0
01/10
16:30
logoRB Leipzig
0
logoBochum
0
01/10
16:30
logoFreiburg
0
logoMainz 05
0
01/10
19:30
logoWerder Bremen
0
logoMönchengladbach
0
01/10
18:00
logoRC Strasbourg
0
logoRennes
0
01/10
22:00
logoParis Saint-Germain
0
logoNice
0
01/10
17:30
logoVizela
0
logoPortimonense
0
01/10
20:00
logoChaves
0
logoEstoril
0
01/10
22:30
logoVitoria Guimaraes
0
logoBenfica
0
01/10
16:00
logoNapoli
0
logoTorino
0
01/10
19:00
logoInter
0
logoRoma
0
01/10
21:45
logoEmpoli
0
logoMilan
0
01/10
Canlı ( IY )
logoCadiz
0
logoVillarreal
0
01/10
17:15
logoGetafe
0
logoValladolid
0
01/10
19:30
logoSevilla
0
logoAtletico Madrid
0
01/10
22:00
logoMallorca
0
logoBarcelona
0
01/10
17:00
logoCoventry
0
logoMiddlesbrough
0
01/10
17:00
logoRotherham United
0
logoWigan Athletic
0
01/10
17:00
logoBlackpool
0
logoNorwich City
0
01/10
17:00
logoSheffield United
0
logoBirmingham
0
01/10
17:00
logoBlackburn Rovers
0
logoMillwall
0
01/10
17:00
logoSunderland
0
logoPreston North End
0
01/10
17:00
logoWest Bromwich
0
logoSwansea City
0
01/10
17:00
logoBristol City
0
logoQueens Park Rangers
0
01/10
17:00
logoReading
0
logoHuddersfield Town
0
01/10
17:00
logoCardiff City
0
logoBurnley
0
01/10
23:30
logoSt. Vincent ve Grenadinler
0
logoGrenada
0
featured

UEFA Avrupa Ligi’nde grup aşaması başlıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonuna katılan 32 takım, dörderli 8 grupta mücadele edecek.

Fenerbahçe, B Grubu ilk hafta maçında Ukrayna’nın Dinamo Kiev takımını ağırlayacak.

H Grubu’ndaki Trabzonspor ise ilk karşılaşmasında Macaristan temsilcisi Ferencvaros’a konuk olacak.

İlk hafta maçlarının programı (TSİ) şöyle:

19.45 Zürih (İsviçre) – Arsenal (İngiltere)

19.45 PSV (Hollanda) – Bodo/Glimt (Norveç)

19.45 AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) – Rennes (Fransa)

19.45 Fenerbahçe – Dinamo Kiev (Ukrayna)

19.45 Ludogorets (Bulgaristan) – Roma (İtalya)

19.45 HJK Helsinki (Finlandiya) – Real Betis (İspanya)

19.45 Malmö (İsveç) – Braga (Portekiz)

19.45 Union Berlin (Almanya) – Union Saint-Gilloise (Belçika)

22.00 Manchester United (İngiltere) – Real Sociedad (İspanya)

22.00 Omonoia (Kıbrıs Rum Kesimi) – Sheriff (Moldova)

22.00 Lazio (İtalya) – Feyenoord (Hollanda)

22.00 Sturm Graz (Avusturya) – Midtjylland (Danimarka)

22.00 Nantes (Fransa) – Olympiakos (Yunanistan)

22.00 Freiburg (Almanya) – Karabağ (Azerbaycan)

22.00 Kızılyıldız (Sırbistan) – Monaco (Fransa)

22.00 Ferencvaros (Macaristan) – Trabzonspor

UEFA Avrupa Ligi’nde grup aşaması başlıyor

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!