0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Umut Nayir sezonu kapattı

  24 Haziran'da corona virüs testi pozitif çıkan Mehmet Umut Nayir'in bugünkü testi negatif çıktı. Golcü futbolcu sezonun kalan maçlarında forma giyemeyeceğini açıkladı.
  Umut Nayir sezonu kapattı

  Corona virüs testi pozitif çıktığı için uzun süredir takımdan ayrı kalan Beşiktaş’ın golcüsü Umut Nayir, sezonu kapattığını açıkladı.

  Twitter hesabından açıklama yayınlayan Umut Nayir, 24 Haziran’da pozitif çıkan testlerin bugün ilk kez negatif çıktığını vurguladı.

  Umut Nayir’in açıklamaları şu şekilde;

  ”24 Haziran günü pozitif sonuçlanan corona testim bugün ilk defa negatife döndü çok şükür. Semptomatik bir etkisi olmasa da sezonun devam ettiği bir dönemde uzun süre bu süreçle karşılaşmak mental anlamda çok zorladı beni. Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler”

  ”TFF protokolleri gereği sahaya geri dönebilmek için 5 gün arayla 3 test sonucunun arka arkaya negatif çıkması gerekiyor. Bu nedenle sezonun kalanında da takımımla sahada olamayacağım.”

  ”Sezonun bu kritik haftalarında hem kendim için hem takımım için güzel hayallerim vardı. Bireysel anlamda takımdan uzak kalmanın hayal kırıklığını yaşasam da inşallah takım arkadaşlarım hedefimizi gerçekleştirecek. Tekrar teşekkür ediyorum desteğini esirgemeyen herkesten”

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.