Loading...
20/01
20:00
logoAdana Demirspor
-
logoGiresunspor
-
20/01
20:00
logoSakaryaspor
-
logoAltınordu
-
20/01
22:30
logoRB Leipzig
-
logoBayern München
-
20/01
22:00
logoArouca
-
logoPortimonense
-
20/01
23:00
logoMallorca
-
logoCelta Vigo
-
20/01
22:45
logoSheffield United
-
logoHull City
-
20/01
23:00
logoBurnley
-
logoWest Bromwich
-
20/01
03:00
logoCSKA 1948 Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
11:30
logoRakow Czestochowa
-
logoDnipro-1
-
20/01
13:00
logoCracovia Krakow
-
logoBanik Ostrava
-
20/01
Bitti
logoTychy 71
2
logoPuszcza Niepolomice
3
20/01
14:00
logoSeptemvri Sofia
-
logoSportist Svoge
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoSochaux
0
logoYverdon
0
20/01
14:00
logoWil 1900
-
logoKriens
-
20/01
15:00
logoCSKA Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
Bitti
logoHobro IK
0
logoSonderjyskE
3
20/01
15:00
logoNovi Pazar
-
logoRied
-
20/01
Bitti
logoTPS Turku
5
logoPIF
0
20/01
15:30
logoRadnicki Nis
-
logoBohemians 1905
-
20/01
15:30
logoSigma Olomouc
-
logoKisvarda
-
20/01
Bitti
logoHartberg
1
logoSt. Pölten
1
20/01
Bitti
logoPuszcza Niepolomice
2
logoTrinec
0
20/01
16:00
logoSlavia Sofia
-
logoKyzyl-Zhar
-
20/01
Bitti
logoSlovan Bratislava
2
logoZbrojovka Brno
1
20/01
16:00
logoVolga Ulyanovsk
-
logoZhetysu
-
20/01
16:00
logoWidzew Lodz
-
logoDinamo Batumi
-
20/01
Bitti
logoAC Horsens
2
logoAalborg
2
20/01
17:00
logoAustria Wien II
-
logoFloridsdorfer AC
-
20/01
Bitti
logoDomzale
0
logoKolubara
0
20/01
17:00
logoMalmö FF
-
logoRanders FC
-
20/01
Bitti
logoTeplice
1
logoRapid Wien
3
20/01
Bitti
logoViktoria Plzen
2
logoMolde
0
20/01
17:00
logoWisla Krakow
-
logoHebar 1918
-
20/01
17:00
logoServette II
-
logoLugano II
-
20/01
17:30
logoAustria Wien
-
logoShakhtar Donetsk
-
20/01
18:00
logoArka Gdynia
-
logoOlimpia Elblag
-
20/01
18:00
logoBaerum
-
logoStabaek
-
20/01
18:00
logoSalzburg
-
logoKarlsruher SC
-
20/01
19:00
logoFK Partizan
-
logoMladost Lucani
-
20/01
Canlı ( IY )
logoNorrby IF
1
logoHacken
1
20/01
Canlı ( 19 )
logoHammarby
0
logoSandvikens IF
1
20/01
Canlı ( 17 )
logoSC Weiz
0
logoWildon
0
20/01
Canlı ( 19 )
logoSlavia Prag II
0
logoPrepere
0
20/01
20:00
logoDeutschlandsberger SC
-
logoKapfenberger SV
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoFortuna Düsseldorf
0
logoSW Rehden
0
20/01
20:00
logoGalway United
-
logoSt Patricks
-
20/01
20:00
logoGöteborg
-
logoDegerfors
-
20/01
20:00
logoHodonin-Sardice
-
logoHanacka
-
20/01
20:00
logoLafnitz
-
logoSiegendordf
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoPohronie
0
logoFomat Martin
0
20/01
21:00
logoDüren Merzenich
-
logoSportfreunde Siegen
-
20/01
21:00
logoLegia Warszawa
-
logoMagdeburg
-
20/01
21:00
logoLeobendorf
-
logoSt. Pölten II
-
20/01
21:00
logoMannsdorf
-
logoSV Horn
-
20/01
21:15
logoNeuchatel Xamax
-
logoBulle
-
20/01
21:30
logoVictoria Hamburg
-
logoETSV Hamburg
-
20/01
22:45
logoDundalk
-
logoFinn Harps
-
featured

VakıfBank, Kulüpler Dünya Şampiyonası’nda finale yükseldi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

VakıfBank – Eczacıbaşı Dynavit: 3-0

Adem AKALAN / ANTALYA, (DHA)

SALON: Antalya

HAKEMLER: Maroszek Wojciech, Gerothodoros Epaminondas 

VAKIFBANK: Cansu Özbay 2, Gabi 12, Zehra Güneş 4, Egonu 29, Daalderop 5, Ogbogu 12, Ayça Aykaç (L), (Karutasu, Derya Cebecioğlu 1)

ECZACIBAŞI DYNAVIT: Ognjenovic 1, Voronkova 7, Beyza Arıcı 3, Boskovic 21, Hande Baladın 1, Jack-Kısal 7, Simge Aköz (L) (Saliha Şahin 3, Elif Şahin, Yaprak Erkek, Heyrman 2)

SETLER: 25-21, 25-19, 25-23

SET SÜRELERİ: 25’, 26’, 27’ (78 dakika)

Türkiye’nin ev sahipliğinde Antalya’da düzenlenen 2022 Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) Kadınlar Kulüpler Dünya Şampiyonası yarı finalinde VakıfBank, Eczacıbaşı Dynavit’i 3-0 yenerek adını finale yazdırdı.

VakıfBank ile Eczacıbaşı Dynavit arasında oynanan Türk derbisini 25-21, 25-19 ve 25-23’lük setlerle VakıfBank kazanarak finale yükseldi. VakıfBank finalde İtalyan ekibi Imoco Volley Conegliano ile yarın saat 16.00’da karşılaşacak. Maçtan yenilgi ile ayrılan Eczacıbaşı ise 13.00’te üçüncülük maçında Brezilya takımı Gerdau Minas ile karşı karşıya gelecek.

VAKIFBANK’IN 6’NCI FİNALİ

VakıfBank şuana kadar Kadınlar Kulüpler Dünya Şampiyonası’nda 5 kez final oynarken, bu maçların 4’ünde sahadan şampiyonlukla ayrıldı. Turnuvayı en çok kazanan takım olan VakıfBank, 2019’un şampiyonu Imoco Volley Conegliano karşısında Kulüpler Dünya Şampiyonası’ndaki 5’inci altın madalyasını arayacak. VakıfBank ile Imoco Volley Conegliano geçen sezonda finalde rakip olurken mücadeleyi temsilcimiz kazanmıştı.

(FOTOĞRAFLI)

VakıfBank, Kulüpler Dünya Şampiyonası’nda finale yükseldi

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!