Loading...
21/01
16:00
logoKasımpaşa
-
logoBaşakşehir FK
-
21/01
19:00
logoGalatasaray
-
logoAntalyaspor
-
21/01
13:30
logoErzurumspor FK
-
logoGöztepe
-
21/01
13:30
logoBandırmaspor
-
logoTuzlaspor
-
21/01
16:00
logoGençlerbirliği
-
logoBoluspor
-
21/01
19:00
logoAltay
-
logoPendikspor
-
21/01
15:30
logoLiverpool
-
logoChelsea
-
21/01
18:00
logoWest Ham United
-
logoEverton
-
21/01
18:00
logoSouthampton
-
logoAston Villa
-
21/01
18:00
logoBournemouth
-
logoNottingham Forest
-
21/01
18:00
logoLeicester City
-
logoBrighton & Hove Albion
-
21/01
20:30
logoCrystal Palace
-
logoNewcastle United
-
21/01
17:30
logoUnion Berlin
-
logoHoffenheim
-
21/01
17:30
logoStuttgart
-
logoMainz 05
-
21/01
17:30
logoWolfsburg
-
logoFreiburg
-
21/01
17:30
logoEintracht Frankfurt
-
logoSchalke 04
-
21/01
17:30
logoBochum
-
logoHertha Berlin
-
21/01
20:30
logoKöln
-
logoWerder Bremen
-
21/01
Bitti
logoSporting CP
2
logoVizela
1
21/01
18:30
logoPaços De Ferreira
-
logoSporting Braga
-
21/01
21:00
logoSanta Clara
-
logoBenfica
-
21/01
23:30
logoVitoria Guimaraes
-
logoPorto
-
21/01
17:00
logoHellas Verona
-
logoLecce
-
21/01
20:00
logoSalernitana
-
logoNapoli
-
21/01
22:45
logoFiorentina
-
logoTorino
-
21/01
16:00
logoRayo Vallecano
-
logoReal Sociedad
-
21/01
18:15
logoEspanyol
-
logoReal Betis
-
21/01
20:30
logoAtletico Madrid
-
logoValladolid
-
21/01
23:00
logoSevilla
-
logoCadiz
-
21/01
15:30
logoCoventry
-
logoNorwich City
-
21/01
18:00
logoBirmingham
-
logoPreston North End
-
21/01
18:00
logoCardiff City
-
logoMillwall
-
21/01
18:00
logoQueens Park Rangers
-
logoSwansea City
-
21/01
18:00
logoStoke City
-
logoReading
-
21/01
18:00
logoBlackpool
-
logoHuddersfield Town
-
21/01
18:00
logoBristol City
-
logoBlackburn Rovers
-
21/01
18:00
logoWigan Athletic
-
logoLuton Town
-
21/01
18:00
logoWatford
-
logoRotherham United
-
21/01
Bitti
logoClub Olimpia
2
logoClub Guarani
1
21/01
Bitti
logoClub Olimpia
1
logoClub Guarani
1
21/01
03:00
logoDnipro-1
-
logoPyunik
-
21/01
03:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoOdense
-
21/01
03:00
logoFC Schaffhausen
-
logoBrühl
-
21/01
03:00
logoJagiellonia Bialystok
-
logoMotor Lublin
-
21/01
03:00
logoKecskemeti TE
-
logoZlate Moravce
-
21/01
03:00
logoKozarmisleny
-
logoPaksi SE
-
21/01
03:00
logoLausanne Sports
-
logoThun
-
21/01
03:00
logoLiepaja
-
logoKauno Zalgiris
-
21/01
03:00
logoLokomotiv Plovdiv
-
logoZorya Luhansk
-
21/01
03:00
logoLos Angeles FC
-
logoReal Salt Lake
-
21/01
03:00
logoNashville SC
-
logoNew York Red Bulls
-
21/01
03:00
logoOdra Opole
-
logoSlask Wroclaw II
-
21/01
03:00
logoPFC Beroe
-
logoRubin Kazan
-
21/01
03:00
logoPecsi MFC
-
logoPaksi SE
-
21/01
03:00
logoSandecja Nowy Sacz
-
logoTatran Presov
-
21/01
03:00
logoShelbourne
-
logoBohemians
-
21/01
03:00
logoSt. Louis City
-
logoCharlotte
-
21/01
03:00
logoUjpest
-
logoPodbrezova
-
21/01
03:00
logoZaglebie Sosnowiec
-
logoStal Rzeszow
-
21/01
03:00
logoZalgiris Vilnius
-
logoMetta / LU Riga
-
21/01
Canlı ( Pen )
logoCA Penarol
0
logoUnion Santa Fe
0
21/01
09:15
logoRochedale Rovers
-
logoMoreton Bay United Jets
-
21/01
12:00
logoEnergetik-BGU Minsk
-
logoSlutsk
-
21/01
12:00
logoFK Pardubice II
-
logoLetohrad
-
21/01
12:00
logoFrydek-Mistek
-
logoGornik Zabrze II
-
21/01
12:00
logoLisen
-
logoProstejov
-
21/01
12:00
logoMotorlet Praha
-
logoMeteor Praha
-
21/01
12:00
logoSchattendorf
-
logoKottingbrunn
-
21/01
12:00
logoSepsi II
-
logoBraşov Steagul Renaşte
-
21/01
12:00
logoUnicov
-
logoSigma Olomouc II
-
21/01
12:15
logoPisek
-
logoDukla Prag
-
21/01
12:15
logoSlovacko II
-
logoZnojmo
-
21/01
12:30
logoSlavoj Trebisov
-
logoPartizan Bardejov
-
21/01
12:30
logoStal Rzeszow
-
logoHutnik Krakow
-
21/01
12:30
logoUhersky Brod
-
logoVyskov
-
21/01
13:00
logoChrudim
-
logoGraffin Vlasim
-
21/01
13:00
logoDubrava Zagreb
-
logoKustosija
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFK Pardubice
0
logoDukla Banska Bystrica
0
21/01
13:00
logoGomel
-
logoBelshina
-
21/01
13:00
logoHillerod
-
logoVanlose
-
21/01
13:00
logoIsloch Minsk
-
logoBATE Borisov
-
21/01
13:00
logoJihlava
-
logoSokol Zivanice
-
21/01
13:00
logoKorona Kielce
-
logoNieciecza
-
21/01
13:00
logoMiddelfart
-
logoFC Fredericia
-
21/01
13:00
logoOpava
-
logoPovazska Bystrica
-
21/01
13:00
logoRuch Chorzow
-
logoSKRA Czestochowa
-
21/01
13:00
logoSJK Seinajoki
-
logoPaide Linnameeskond
-
21/01
13:00
logoSered
-
logoPuchov
-
21/01
13:00
logoSleza Wroclaw
-
logoLKS Lodz II
-
21/01
13:00
logoSpartak Myjava
-
logoSkalica
-
21/01
13:00
logoTuS Heiligenkreuz
-
logoATSV Wolfsberg
-
21/01
13:00
logoVitebsk
-
logoDnepr Mogilev
-
21/01
13:00
logoWisla Plock
-
logoZemplin Michalovce
-
21/01
13:00
logoZilina II
-
logoBanik Ostrava II
-
21/01
13:30
logoHellerup IK
-
logoNykobing
-
21/01
14:00
logoChojniczanka Chojnice
-
logoRadunia Stezyca
-
21/01
14:00
logoChrobry Glogow
-
logoKalisz
-
21/01
14:00
logoDonau
-
logoMauerwerk
-
21/01
14:00
logoFrem
-
logoFC Helsingor
-
21/01
14:00
logoHegelmann Litauen
-
logoFA Siauliai
-
21/01
14:00
logoInter Turku
-
logoEIF
-
21/01
14:00
logoJaPS
-
logoPEPO
-
21/01
14:00
logoLagow
-
logoPilica Bialobrzegi
-
21/01
14:00
logoLehnerz
-
logoHanau
-
21/01
14:00
logoLippstadt 08
-
logoHilden
-
21/01
14:00
logoMlada Boleslav
-
logoDukla Banska Bystrica
-
21/01
14:00
logoMlawianka Mlawa
-
logoStomil Olsztyn
-
21/01
14:00
logoNaestved
-
logoRoskilde
-
21/01
14:00
logoPaderborn 07 II
-
logoWiedenbrück
-
21/01
14:00
logoPogon Siedlce
-
logoSwit Nowy Dwor
-
21/01
14:00
logoPolaban Nymburk
-
logoVelim
-
21/01
14:00
logoPolkowice
-
logoPogon Szczecin II
-
21/01
14:00
logoRekord Bielsko-Biala
-
logoJastrzebie Zdroj
-
21/01
14:00
logoSchalke 04 II
-
logoWattenscheid 09
-
21/01
14:00
logoShakhtyor Soligorsk
-
logoBaranovichi
-
21/01
14:00
logoShamrock Rovers
-
logoBray Wanderers
-
21/01
14:30
logoAFC Eskilstuna
-
logoUnited Nordic
-
21/01
14:30
logoSlovan Velvary
-
logoPribram
-
21/01
14:45
logoBotev Vratsa
-
logoOFK Pirin
-
21/01
14:45
logoOulu
-
logoKPV Kokkola
-
21/01
15:00
logoFC Minsk
-
logoFC Volna Pinsk
-
21/01
15:00
logoAngelholm
-
logoHelsingborgs IF
-
21/01
15:00
logoDarmstadt 98
-
logoWil 1900
-
21/01
15:00
logoDinamo Minsk
-
logoNeman Grodno
-
21/01
15:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoOdense
-
21/01
15:00
logoFrauental
-
logoKalsdorf
-
21/01
15:00
logoGyirmot
-
logoBudapest Vasas
-
21/01
15:00
logoGyöri ETO
-
logoZilina
-
21/01
15:00
logoHJK Helsinki
-
logoHaka
-
21/01
15:00
logoHalmstad
-
logoÖsters
-
21/01
15:00
logoHannover 96
-
logoHolstein Kiel
-
21/01
15:00
logoJahn Regensburg
-
logoVorwarts Steyr
-
21/01
15:00
logoJihlava II
-
logoVrchovina
-
21/01
15:00
logoNomme JK Kalju
-
logoRigas Skola
-
21/01
15:00
logoOedt
-
logoAmstetten
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlavia Prag II
0
logoViktoria Zizkov
0
21/01
15:00
logoSzombathelyi Haladas
-
logoRuzomberok
-
21/01
15:00
logoTorpedo Zhodino
-
logoSlavia Mozyr
-
21/01
15:00
logoTrelleborgs FF
-
logoLandskrona
-
21/01
15:00
logoYantra 1919
-
logoLudogorets II
-
21/01
15:30
logoAIK
-
logoSollen Utd
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoDunajska Streda
0
logoMTK Budapest
0
21/01
15:30
logoOpatija
-
logoHrvatski Dragovoljac
-
21/01
15:30
logoSleza Wroclaw
-
logoLechia Dziersoniow
-
21/01
15:30
logoSt. Pauli
-
logoMidtjylland
-
21/01
15:45
logoFA 2000
-
logoHolbaek
-
21/01
15:45
logoIlves Tampere
-
logoVPS
-
21/01
16:00
logoAdmira Praha
-
logoZenit Caslav
-
21/01
16:00
logoBremer SV
-
logoKomet Arsten
-
21/01
16:00
logoBrommapojkarna
-
logoDjurgarden
-
21/01
16:00
logoCarl Zeiss Jena
-
logoSchweinfurt
-
21/01
16:00
logoConcordia Elblag
-
logoGedania Gdansk
-
21/01
16:00
logoDrochtersen / Assel
-
logoWerder Bremen II
-
21/01
16:00
logoFortuna Düsseldorf II
-
logoFortuna Köln
-
21/01
16:00
logoGleisdorf
-
logoSturm Graz II
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoGreuther Fürth II
0
logoChemnitzer FC
0
21/01
16:00
logoHennef 05
-
logoKaan-Marienborn
-
21/01
16:00
logoJeddeloh
-
logoPreussen Münster
-
21/01
16:00
logoKickers Offenbach
-
logoRot-Weiss Erfurt
-
21/01
16:00
logoKilia Kiel
-
logoPhönix Lübeck
-
21/01
16:00
logoLech Poznan
-
logoHansa Rostock
-
21/01
16:00
logoMeerbusch
-
logoFC Bocholt
-
21/01
16:00
logoMjallby
-
logoBK Olympic
-
21/01
16:00
logoMönchengladbach II
-
logoHamburg II
-
21/01
16:00
logoNeuchatel Xamax
-
logoBiel-Bienne
-
21/01
16:00
logoRaufoss
-
logoUllern
-
21/01
16:00
logoRot-Weiss Oberhausen
-
logoSV 1919 Straelen
-
21/01
16:00
logoSF Baumberg
-
logoEintracht Hohkeppel
-
21/01
16:00
logoSparta Prag
-
logoNürnberg
-
21/01
16:00
logoTraiskirchen
-
logoRapid Wien II
-
21/01
16:00
logoTürkgücü München
-
logo1860 München
-
21/01
16:00
logoWuppertaler SV
-
logoFSV Frankfurt
-
21/01
16:30
logoFV Engers 07
-
logoCosmos Koblenz
-
21/01
16:30
logoGorica
-
logoNK Brinje
-
21/01
17:00
logoKızılyıldız
-
logoKoper
-
21/01
17:00
logoNK Bravo
-
logoSlovacko
-
21/01
17:00
logoProgres Niedercorn
-
logoMondorf-les-Bains
-
21/01
17:00
logoTreaty United
-
logoCork City
-
21/01
17:00
logoTuS RW Koblenz
-
logoEisbachtal
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFremad Amager
0
logoFC Nordsjaelland
0
21/01
18:00
logoAustria Lustenau
-
logoAarau
-
21/01
18:00
logoFürstenfeld
-
logoGrazer AK
-
21/01
18:00
logoKosmonosy
-
logoHorky nad Jizerou
-
21/01
18:00
logoSogndal
-
logoFloro SK
-
21/01
18:00
logoValerenga
-
logoAGF Aarhus
-
21/01
19:00
logoSkeid
-
logoFrigg
-
21/01
19:30
logoKaPa
-
logoKTP Kotka
-
21/01
20:00
logoBFA
-
logoFK Dainava Alytus
-
21/01
20:00
logoFK Riteriai
-
logoBanga Gargzdai
-
21/01
20:00
logoPhiladelphia Union
-
logoAustin
-
21/01
20:30
logoSturm Graz
-
logoVozdovac
-
21/01
21:00
logoAthlone Town
-
logoShelbourne
-
21/01
22:00
logoPortland Timbers
-
logoSporting Kansas City
-
21/01
22:00
logoSilkeborg IF
-
logoVendsyssel FF
-
21/01
23:00
logoBelgrano Cordoba
-
logoTalleres Cordoba
-
21/01
06:05
logoYeni Zelanda (K)
-
logoABD (K)
-
featured

Valencia 8 gol daha atarsa TOP10’a girecek

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğukan Demirkırdı, İstanbul (DHA)

Fenerbahçe’nin Ekvadorlu yıldızı Enner Valencia gollerine devam ediyor. 33 yaşındaki futbolcu Gaziantep deplasmanında ağları 2 kez sarsarak takımını zirve yarışında tuttu.

Enner Valencia, Gaziantep FK maçında attığı 2 gol ile Fenerbahçe kariyerindeki gol sayısını 43’e yükseltti. Sarı-lacivertli ekibin tarihindeki en golcü 13’üncü futbolcu olan Valencia, 8 gol daha atması halinde ismini ilk 10’a yazdıracak. 10’uncu sırada Fenerbahçe formasıyla 50 gol kaydeden Brezilyalı futbolcu Fernandao bulunuyor. Bu listesinin zirvesinde ise attığı 171 gol ile Alex de Souza yer alıyor.

FENERBAHÇE EN GOLCÜ İSİMLERİ

Fenerbahçe forması ile fileleri havalandıran en golcü isimler şöyle:

Alex de Souza : 171

Aykut Kocaman : 160

Semih Şentürk:  87

Elvir Boliç : 76

Moussa Sow : 75

Tuncay Şanlı : 74

Oğuz Çetin : 57

Mert Nobre : 55

Tanju Çolak : 54

Fernandao : 50

Serhat Akın : 49

Bülent Uygun : 48

VALENCIA’DAN 17 GOL, 4 ASİST

33 yaşındaki Enner Valencia, 2022-23 sezonunun geride kalan kısmında sarı-lacivertli formayı 26 kez giydi. Ekvadorlu futbolcu bu karşılaşmalarda 17 gol atarken 4 tane de asist yaptı. Attığı gollerin 15 tanesini Süper Lig maçlarında kaydeden Valencia, ligde maç başına 1 gol ortalaması yakaladı.

KARİYERİNİN EN GOLCÜ SEZONUNU YAŞIYOR

2022-23 sezonuna çok iyi bir başlangıç yapan ve bu performansını sürdüren Enner Valencia şimdiden kariyerinin en golcü sezonuna imza attı. Bu sezonun geride kalan bölümünde forma giydiği 26 maçta 17 gol kaydeden 33 yaşındaki futbolcu, 2017-18 sezonunda Meksika ekibi Tigres’te 15 gollük performans sergilemişti.

SÖZLEŞMESİ SEZON SONUNDA BİTİYOR

Fenerbahçe’ye 2020 yılında transfer olan Enner Valencia, 3 yıllık sözleşme imzalamıştı. Tecrübeli futbolcunun sözleşmesi sezon sonunda sona erecek.

 

 

Valencia 8 gol daha atarsa TOP10’a girecek

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!