0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Ve mahkeme kararını verdi! Mbaye Diagne…

  Galatasaray'ın Club Brugge'a kiraladığı olay adam Mbaye Diagne'nin bir süre önce evi boşaltması istenmiş ancak Senegalli futbolcu ev sahibinin eşine hakaret ve tehdit dolu attığı mesajlarla gündeme gelmişti. Ev sahibinin şikayetçi olması üzerine mahkemeye taşınan konu hakkında karar çıktı.
  Ve mahkeme kararını verdi! Mbaye Diagne…

  Galatasaray’ın Kasımpaşa’dan 13 milyon euro karşılığında kadrosuna kattığı Mbaye Diagne sezon başında Club Brugge’a kiralanmış sonrasında ise kadro dışı kalmıştı.

  Takvim’in haberine göre; Bir süre önce Belçika’da yaşadığı evini boşaltması istenen Diagne’nin ev sahibinin eşine attığı mesajlar yüzünden başı belaya girmişti. Şikayetçi olan ev sahibinin girişimleriyle konu mahkemeye taşındı ve 15 Mayıs’a kadar evi boşaltılması yönünde karar çıktı.

  Diagne’nin kira sözleşmesindeki ‘istisnai koşullar nedeniyle kira süresinin uzatılması’ talebinde bulunması ise lehine bir kararla sonuçlanmadı.

  Bu sezon Club Brugge’da 6’sı ilk 11 olmak üzere yalnızca 12 karşılaşmaya çıkabilen Segenalli golcü, süre aldığı 465 dakikaddia 4 kez ağları sarsma başarısı gösterdi.

  Belçika temsilcisiyle kiralık sözleşmesi sona erecek olan Mbaye Diagne’nin Galatasaray’daki akıbeti ise merakla bekleniyor.

   

  Site İçi Yorumlar