Loading...
20/01
Bitti
logoAdana Demirspor
1
logoGiresunspor
1
20/01
Bitti
logoSakaryaspor
2
logoAltınordu
1
20/01
Canlı ( 89 )
logoRB Leipzig
1
logoBayern München
1
20/01
Bitti
logoArouca
4
logoPortimonense
0
20/01
Canlı ( 64 )
logoMallorca
1
logoCelta Vigo
0
20/01
Canlı ( 75 )
logoSheffield United
1
logoHull City
0
20/01
Canlı ( 59 )
logoBurnley
0
logoWest Bromwich
1
20/01
03:00
logoCSKA 1948 Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
11:30
logoRakow Czestochowa
-
logoDnipro-1
-
20/01
13:00
logoCracovia Krakow
-
logoBanik Ostrava
-
20/01
Bitti
logoTychy 71
2
logoPuszcza Niepolomice
3
20/01
14:00
logoSeptemvri Sofia
-
logoSportist Svoge
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoSochaux
0
logoYverdon
0
20/01
14:00
logoWil 1900
-
logoKriens
-
20/01
15:00
logoCSKA Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
Bitti
logoHobro IK
0
logoSonderjyskE
3
20/01
15:00
logoNovi Pazar
-
logoRied
-
20/01
Bitti
logoTPS Turku
5
logoPIF
0
20/01
15:30
logoRadnicki Nis
-
logoBohemians 1905
-
20/01
15:30
logoSigma Olomouc
-
logoKisvarda
-
20/01
Bitti
logoHartberg
1
logoSt. Pölten
1
20/01
Bitti
logoPuszcza Niepolomice
2
logoTrinec
0
20/01
16:00
logoSlavia Sofia
-
logoKyzyl-Zhar
-
20/01
Bitti
logoSlovan Bratislava
2
logoZbrojovka Brno
1
20/01
16:00
logoVolga Ulyanovsk
-
logoZhetysu
-
20/01
16:00
logoWidzew Lodz
-
logoDinamo Batumi
-
20/01
Bitti
logoAC Horsens
2
logoAalborg
2
20/01
17:00
logoAustria Wien II
-
logoFloridsdorfer AC
-
20/01
Bitti
logoDomzale
0
logoKolubara
0
20/01
17:00
logoFK Partizan
-
logoMladost Lucani
-
20/01
17:00
logoMalmö FF
-
logoRanders FC
-
20/01
Bitti
logoTeplice
1
logoRapid Wien
3
20/01
Bitti
logoViktoria Plzen
2
logoMolde
0
20/01
17:00
logoWisla Krakow
-
logoHebar 1918
-
20/01
17:00
logoServette II
-
logoLugano II
-
20/01
17:30
logoAustria Wien
-
logoShakhtar Donetsk
-
20/01
18:00
logoArka Gdynia
-
logoOlimpia Elblag
-
20/01
18:00
logoBaerum
-
logoStabaek
-
20/01
18:00
logoSalzburg
-
logoKarlsruher SC
-
20/01
Bitti
logoNorrby IF
2
logoHacken
5
20/01
Bitti
logoHammarby
4
logoSandvikens IF
3
20/01
Bitti
logoSC Weiz
4
logoWildon
0
20/01
Bitti
logoSlavia Prag II
1
logoPrepere
1
20/01
20:00
logoDeutschlandsberger SC
-
logoKapfenberger SV
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoFortuna Düsseldorf
0
logoSW Rehden
0
20/01
20:00
logoGalway United
-
logoSt Patricks
-
20/01
Bitti
logoGöteborg
4
logoDegerfors
1
20/01
Bitti
logoHodonin-Sardice
3
logoHanacka
4
20/01
20:00
logoLafnitz
-
logoSiegendordf
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoPohronie
0
logoFomat Martin
0
20/01
21:00
logoDüren Merzenich
-
logoSportfreunde Siegen
-
20/01
Bitti
logoLegia Warszawa
2
logoMagdeburg
2
20/01
Bitti
logoLeobendorf
5
logoSt. Pölten II
0
20/01
21:00
logoMannsdorf
-
logoSV Horn
-
20/01
21:15
logoNeuchatel Xamax
-
logoBulle
-
20/01
Bitti
logoVictoria Hamburg
3
logoETSV Hamburg
4
20/01
22:45
logoDundalk
-
logoFinn Harps
-
featured

Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe Beko: 86-66

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sacit GÖNCÜ / İSTANBUL, (DHA)

SALON: Zalgiris

HAKEMLER: Mehdi Difallah, Carlos Peruga, Mario Majkic

ZALGIRIS KAUNAS: Keenan Evans 2, Kevarrius Hayes 3, Rolands Smits 6, Ignas Brazdeikis 17, Edgaras Ulanovas 10, Arnas Butkevicius 3, Tomas Dimsa 17, Karolis Lukosiunas 2, Laurynas Birutis 15, Motiejus Krivas, Lukas Lekavicius 9, Dovydas Giedraitis 2

FENERBAHÇE BEKO: Scottie Wilbekin 5, Nigel Hayes, Dyshawn Pierre 4, Nick Calathes 4, Kostas Antetokounmpo 4, Johnathan Motley 8, Metecan Birsen 6, Şehmus Hazer 5, Carsen Edwards 8, Melih Mahmutoğlu 6, Marko Guduric 6, Devin Booker 10

1’İNCİ PERİYOT: 21-15

DEVRE: 41-30

3’ÜNCÜ PERİYOT: 67-40

THY Euro League’in 17’nci haftasında Fenerbahçe Beko, deplasmanda karşılaştığı Litvanya ekibi Zalgiris Kaunas’a 86-66 mağlup oldu. Mücadelenin en skorer ismi Zalgiris Kaunas’da 17 sayıyla İgnas Brazdeikis olurken, Fenerbahçe Beko’da ise 10 sayıyla Devin Booker oldu. Bu sonucun ardından Fenerbahçe Beko, THY Euro League’de çıktığı 17’nci maçta 7’nci mağlubiyetini aldı.

(FOTOĞRAFLI)

Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe Beko: 86-66

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!