0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Zenitli Futbolcular Şampiyonluk Kutlamasında Kupayı Kırdı

  Zenitli futbolcu Branislav İvanocic, usya Kupasını kazandıkları ve akabinde tören düzenledikleri alanda kupayı kırdı. İşte tüm detaylar.
  Zenitli Futbolcular Şampiyonluk Kutlamasında Kupayı Kırdı

  Zenitli Futbolcular Şampiyonluk Kutlamasında Kupayı Kırdı

  Rusya’da şampiyon belli oldu. Rusya Premier Ligini açık ara farkla şampiyon tamamlayan Zenit, Ruısya Kupası finalinde  Khimki’yi konu etti. Maçı 1-0 kazanan Zenit, Kupayı kaldırdı. ST Petersburg’un deneyimli futbol kulüpleri arasında yer alan Zenit’in kaptanlık görevinde yer alan Branislav İvanocic’in kupa törenindeki talihsiz olayı, kupa törenine damga vurdu. Kupa töreninde kupayı ellerinde göğe yükseltmek isteyen Branislav İvanocic, kupayı düşürerek kırdı.

  Rusya Premier Liginde 16 takımın yarıştığı şampiyonluk kupası için 72 puanla Zenit şampiyon oldu. 2019-2020 sezonunu da şampiyon olarak kapatan ve son olarak Rusya Kupasını kazanan Zenit’te Kupa töreni başladı. Kupa töreninden önce tüm takım oyuncuların dijital ekranlarda fotoğrafları yayınlandı. Ardından tek tek çağırılan şampiyon takıma madalyalarının takdim edilmesinin ardından Rusya Şampiyonluk Kupası takdim edildi. 2019-2020 Rusya Premier Ligini Şampiyon olarak tamamlayan Zenit takımının kaptanlık görevinde yer alan Branislav İvanocic’e taktim edildi. Sırp kaptan kristal bir yapıyla hazırlanan kupayı kupayı kaldırdıktan bir müddet sonra yere düşürdü. Rusya Premier Ligi Şampiyonluk Kupası kırılarak yere düşmesinin ardından sahada şaşkınlık hakim oldu.

  Branislav İvanocic Kupayı Kırdı

  Kupayı Kırdı

  Kaptan Branislav İvanocic’in zıplayarak kupayla dans ettiği sıralarda yere düşen kupanın başındaki kristal parça kırılınca, tüm futbolcular bir şey olmamış gibi birbirlerine baka kaldılar. Bu durum üzerinde yerdeki kupaya hamle yapan futbolcu yere düşen kristali kupanın tepesine koydu ancak kristal üzerinde durmadı. Bu durum üzerine file bekçisi elindeki kristal parçasıyla poz verirken diğer futbolcular başındaki kırık kristalle elden ele dolaşan kupayla poz verdiler. Durumun ardından Müzeye götürülecek kupanın tamir edileceği hakkında açıklama gelmezken, şampiyonluk sevinci Koronavirüs dinlemeden devam etti.

  Tüm Zenit taraftarları sokağa döküldü.

  Rusya Premier Ligini ve Rusya Kupasını kazanan Zenit taraftarları Koronavirüsü aldırış etmeden sokaklara döküldü. Bu durum üzerine Rusya Sağlık Bakanlığından yapılan açıklama sonrasında sosyal mesafe kurallarını uygulandığı da gözlemlendi.

  “Zenit Tarihinde İkinci Kez Duble Yaptı”

  St. Petersburg takımlarından Zenit, tarihinde ikinci kez hem Şampiyonluk Kupası hemde Rusya Ligi Kupasını müzesine götürerek duble yaptı. İlk kez 2010 yılında Luciano Spaletti ile duble kupaları müzeye götüren Zenit, 2019-2020 sezonunda aynı şerefe nail oldu.

  Site İçi Yorumlar
  • gungordurmaz2 hafta önce
  • gırdın gırdın al gırdııın